Piknik rodzinny

W Dniu Dziecka w naszym przedszkolu odbył się pierwszy Piknik Rodzinny pod hasłem „Święto rodziny bajkoludków”. Wszyscy przebieraliśmy się za ulubione postacie z baje. Dzieci przygotowały piękne występy artystyczne i taneczne pod kierunkiem wychowawczyń oraz Pani Kasi i Pani Małgosi. Nauczycielki przygotowały mnóstwo gier i zabaw, w których uczestniczyły zarówno dzieci jak i rodzice. Atmosfera była wspaniała, wspólnie świętowaliśmy i bawiliśmy się całe popołudnie.

2 komentarze do “Piknik rodzinny”

  1. Magda:

    Gorące podziękowania dla wszystkich Pań, za wspaniałe przygotowanie Pikniku Rodzinnego. Było widać jak wielkie serce zostało włożone w przygotowanie tak wieklkiego przedsięwzięcia. Dzieci przygotowały bardzo długi, ciekawy program artystyczny. Aż się ciśnie łza w oku patrząc jakie te nasze maluszki są zdolne. Zabawa była wspaniała. Fajnie przez chwilę było się poczuć dzieckiem. Dziękujemy bardzo.

  2. monika:

    Ja też jestem pod ogromnym wrażeniem i pełna podziwu dla opiekunek naszych maluchów. Nie tylko w ten dzień, ale przy każdej uroczystości widać wielkie zaangażowanie i cierpliwość i oczywiście radość z rozwijania umiejętności naszych maluchów. Bardzo dziękujemy wraz z mężem i synkiem:-)

Zostaw Komentarz

 
?> >